ورود به سیستم

ورود به سامانه داوری مقالات

کانال تلگرام کنفرانس های علمی مرکز توسعه آموزش های نوین ایران

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 2575

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در نخستین کنفرانس بین المللی آینده پژوهی عمران، GIS و علوم وابسته به شرح زیر می‌باشد:

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

هزینه هر مقاله اضافه

ثبت نام حضوری

230.000 دلار

 

150.000 تومان

ثبت نام حضوری با تخفیف

200.000 دلار

ثبت نام غیرحضوری

230.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری با تخفیف

200.000 تومانشرکت در نخستین کنفرانس بین المللی آینده پژوهی عمران، GIS و علوم وابسته به صورت حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در کنفرانس، گواهی پذیریش مقاله، لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (Hard Copy) حاوی چکیده لاتین مقالات پذیرفته شده در کنفرانس،  کیف ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و یک وعده ناهار می باشد. 

 

شرکت در نخستین کنفرانس بین المللی آینده پژوهی عمران، GIS و علوم وابسته به صورت غیر حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی پذیرش مقاله (به تعداد تمامی نویسندگان مقاله)، لوح فشرده حاوی Full Text مقالات و کتاب (به صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس می باشد.


 
تخفیف:

بدینوسیله به استحضار  آن دسته از پژوهشگران گرامی که قبلاٌ در یکی از کنفرانس های برگزار شده توسط مرکز توسعه آموزش های نوین ایران (متانا) شرکت نموده و موفق به دریافت گواهی پذیرش گردیده اند میرساند، هزینه شرکت در نخستین کنفرانس بین المللی آینده پژوهی عمران، GIS و علوم وابسته برای ایشان شامل 15% تخفیف خواهد بود.

لذا پژوهشگران گرامی میتوانند با ثبت نام در سایت و ارسال مقاله، در صورت پذیرش مقاله خود با مراجعه به کنترل پنل خود در زمان پرداخت هزینه، از تخفیف فوق بهره مند شوند (امکان ارسال فایل اسکن شده گواهی پذیرش مربوط به کنفرانس های قبلی از طریق کنترل پنل کاربران فراهم است).

 

نکات مهم:

·         هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 150.000 تومان می باشد.

·         شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

·         کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.