ورود به سیستم

ورود به سامانه داوری مقالات

کانال تلگرام

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 18

کل بازدید : 3851

تعرفه های ثبت نام

 

هزینه های ثبت‌نام در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت شهر هوشمند به شرح زیر می‌باشد:

 

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

هزینه هر مقاله اضافی

ثبت نام

165.000 تومان

115.000 تومان

ثبت نام آزاد بدون مقاله

200.000 تومان

 

شرکت در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت شهر هوشمند

خدمات این بسته شامل گواهی پذیریش مقاله، لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، پک ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و یک وعده ناهار می باشد. 

 نکات مهم:

- هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 115.000 تومان می باشد.

- به ازای پذیرش هرمقاله، تنها یک نفر می تواند با پرداخت هزینه های مذکور در کنفرانس ثبت‌نام نماید. لذا درصورت تمایل سایر نویسندگان هزینه حضور به ازای هرنفر 100.000  تومان می باشد که درصورت پرداخت از کلیه امکانات شرکت حضوری در کنفرانس بهره‌مند می گردد.

- شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

- کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.

 

 

آمار بازدید

بازدید امروز : 0

بازدیدکننده امروز : 0

بازديد دیروز : 18

بازدیدکننده دیروز : 5

کل بازدید : 3851

| kavoshHamayesh