ورود به سیستم

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 2786

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت شهر هوشمند به شرح زیر می‌باشد:

 

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

هزینه هر مقاله اضافی

ثبت نام حضوری

230.000 تومان

150.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری

150.000 تومان

 

شرکت در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت شهر هوشمند به صورت حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در کنفرانس، گواهی پذیریش مقاله، لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (Hard Copy) حاوی چکیده لاتین مقالات پذیرفته شده در کنفرانس،  کیف ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و یک وعده ناهار می باشد. 

 

شرکت در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی با محوریت شهر هوشمند به صورت غیر حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی پذیرش مقاله (به تعداد تمامی نویسندگان مقاله)، لوح فشرده حاوی Full Text مقالات و کتاب (به صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس می باشد.


 

 

نکات مهم:

·         هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 150.000 تومان می باشد.

·         شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

·         کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.